مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی خانواده

 

"<yoastmark

برای مشاوره حقوقی از هرکجا هستید با ما تماس بگیرید

 

 

مشاوره حقوقی خانواده چیست ؟

به قوانین مربوط به خانواده می گویند که دارای مقررات و قوانین حاکم بر تمامی اعضای یک خانواده و مال و اموال مربوط به آن ها می باشد که هر کدام شامل قوانین متفاوتی می باشد. قوانین مربوط به هر یک از حقوق خانواده می باشد.

در حقوق خانواده، حقوق مربوط به زوجین یکی از موارد پر سر و صدا در جهان و ایران می باشد.

خانواده عبارت است از اجتماعی که حاصل ازدواج زن و مرد بوجود می آید.

در قانون مدنی حسن معاشرت زن و شوهر نسبت به یکدیگر، یکی از مهمترین حقوق مطرح شده در این قانون می باشد.

مشاوره حقوقی مدنی پرکاربردترین مشاوره های مربوط به حقوق خانواده می باشد.

برای بررسی این قوانین با مشاوره حقوقی مدنی با ما مشورت کنید. مشاوره خانواده بصورت آنلاین و سامانه های پرسش و پاسخ و هم بصورت حضوری از خدمات مشاوران حقوقی می باشد از سرتاسر ایران باشید فقط با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید

موارد مربوط به حقوق مدنی خانواده مربوط به عده حقوق زن و شوهر نسبت به یکدیگر موارد مربوط به حمل مسائل وکالتی در ازدواج و طلاق و … موارد مربوط به اقامتگاه در قانون مدنی خانواده از موارد سوء معاشرت می توان به رفتار هایی اشاره داشت که در اجتماع توهین و تحقیر بحساب آمده و شامل ناسزا گفتن، تحقیر، ترک خانواده، اعتیاد به مواد مخدر و تمامی مواردی که با حسن خلق در خانواده منافات دارد.

در اسلام خانواده دارای شخصیت و قوانین حقوقی، معنوی و مدنی می باشد.

رفتار نیکو از تکالیف زوجین نسبت به یکدیگر می باشد. در مشاوره حقوق خانواده حقوق معنوی خانواده مربوط به خسارات حیثیتی و اعتبار خانواده می باشد. ضرری که از این خسارت برای اشخاص بوجود می آید، بایستی جبران شود. بدلیل پیچیدگی ارزیابی اینگونه خسارات، قانونگذار طبق شرایط روحی و عاطفی افراد راه مناسب در محاسبه این خسارت را بر می گزینند.

برای مشاوره حقوقی هزینه دریافت می گردد.

 

با ما تماس بگیرید

 

 

مشاوره خانواده
باز کردن چت
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام
برای پاسخگویی پیام ارسال نمایید.
https://marriage-office.ir/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87